Зміни свій підхід до роботи

Знаходь довготривалі проекти, працюй звідки завгодно - без труднощів з переїздом

 
AdobeStock_97023651.jpeg
 
 
Контакти

 

City General Manager

Local Recruiter | Brand Ambassador


Кирило Бяло


Кирило Бяло

 

 

Наша Глобальна мережа клієнтів
складається з 4000+ компаній з усього світу.

 

Ми надаємо цим компаніям доступ до нашої Глобальної партнерської мережі та
WorkSmart - нашої віртуальної робочої комунікаційної платформи.

 

WorkSmart містить всі інструменти, необхідні для найму та управління талантом 100% віддалено.

 
 
xo3@2x.jpg
 
 

Що таке Crossover?

Глобальний вклад для зміни робочого місця.

Ми з'єднуємо компанії з найкращими виконавцями, одночасно забезпечуючи бездоганне комплексне рішення для віддаленого підбору та управління командою.

 

 
 
Як працює кросовер?


Наша система професійних контактів - ключ до нашого успіху.

Наша Глобальна Партнерська Мережа наразі складається з 3 000 професіоналів, що працюють у різних сферах, у 131 країні - та швидко розвивається.

Для того, щоб бути прийнятими в нашу мережу, кожен партнер Crossover повинен кваліфікуватися як найкращий виконавець у своїй специфічній сфері експертизи. Цей статус визначається через оцінювання, розроблене індивідуально для кожної сфери експертизи, вбудоване в наш процес подання заявки.

Як тільки кандидат прийнятий до нашої Глобальної партнерської мережі, ми надаємо йому доступ до ресурсів та можливостей в рамках нашої Глобальної мережі клієнтів, що дозволяє розвивати свої навички та продовжувати зростати.
 
У що ми віримо Creencias

Ми вважаємо, що майбутнє роботи полягає в тому, щоб забезпечити людям доступ до високооплачуваних, довгострокових проектів, долучивши їх до глобальної професійної мережі.

Обравши таку місію, ми віримо, що можемо забезпечити високий рівень кваліфікації робочих місць та підвищити рівень життя у всьому світі. Ми також вважаємо, що найкращим талантам у світі цікава довгострокова кар'єра, а не короткі проекти або неповний робочий день.

З цієї причини в межах нашої Глобальної мережі клієнтів ми пропонуємо довгострокові позиції із зайнятістю 40+ годин на тиждень. Наші партнери можуть розраховувати на отримання конкурентоспроможної заробітної плати за кожне завдання незалежно від того, де в світі вони проживають.
FAQs
Наші події