Çalışma Şeklinizi Değiştirin

Taşınma  derdi olmadan, dünyanın her yerinden uzun süreli işler bulun.

 
AdobeStock_126014946.jpeg
 

Global Müşteri Ağımız tüm dünya genelinde
3000+ şirketten oluşmaktadır.

 

Bu firmaların hepsine Global İş Ortağı Ağımıza ve Sanal İş Yeri
İletişim Platformumuz WorkSmart’a erişim imkanı vermekteyiz.


 

WorkSmart %100 uzaktan çalışan yeteneklerin işe alımı ve yönetimi için gerekli tüm özellik ve yetkinliklere sahiptir.

 
 
xo3@2x.jpg
 
 

Crossover Nedir?

İşyerini Değiştirecek Küresel Bir Çaba.

Uzaktan çalışan takımlar için uçtan uca işe alım ve yönetim hizmeti sunarken, firmaları üstün vasıflı çalışanlar ile buluşturuyoruz.

 

 
 
Crossover Nasıl Çalışır?


Profesyonel çalışan ağımız başarımızın anahtarıdır.

Global İş Ortağı Ağımız şu anda 131 farklı ülkeden, birçok farklı iş alanından, 3,000 çalışan profesyonelden oluşmaktadır ve hızla büyümektedir.

Ağımıza kabul edilebilmesi için, her bir Crossover Ortağı kendi uzmanlık alanı dahilinde en iyi performansa sahip olmak zorundadır. Bu performans ise başvuru sürecimizin içine dahil edilmiş olan ve iş alanına özel hazırlanan değerlendirmeler ile belirlenir.

Bir aday Global İş Ortağı Ağımıza kabul edildikten sonra, becerilerini geliştirmelerine ve kariyerlerinde ilerlemelerine olanak tanımak için Global Müşteri Ağımızdaki kaynak ve fırsatlara erişimlerini sağlarız.

 
Neye İnanıyoruz

Biz işin geleceğinin, insanları küresel, profesyonel bir ağ içinde birleştirirken yüksek ücretli, uzun vadeli işlere erişimine imkan sağlamak olduğuna inanıyoruz.

Bu misyonumuzu gerçekleştirirken, dünya genelinde nitelikli işlerin hacminin büyümesini sağlayacağımıza ve yaşam standardını yükselteceğimize inanıyoruz.

Ayrıca dünya genelindeki en iyi yeteneklerin kısa süreli veya yarı zamanlı işler değil, tam zamanlı işler aradığına inanıyoruz.

Bundan sebepten dolayı da Global Müşteri Ağımız dahilindeki tüm işler 40+ saat/haftalık, uzun süreli işlerdir. Tüm İş Ortaklarımız, dünyanın neresinde yaşadıklarına bakılmaksızın, yaptıkları her iş için rekabetçi ücretler kazanma beklentisi içinde olabilirler.

FAQs
Наші події